Susipažinkime - MAYCOVER

IKEA parduoda kokybiškus baldus, o didžiausias privalumas, kad baldą galimą nusipirkti ir iš karto parsivežti namo. Perkant iš kitų prekybininkų gali tekti palaukti ir kelis mėnesius padarius užsakymą.

Trūkumas, kad IKEA kiekvienam baldui - sofai ar foteliui - asortimente turi tik kelis galimų užvalkalų raštus ar spalvas. Todėl iššūkiu tampa, kaip IKEA baldą priderinti prie kuriamo namų interjero. MAYCOVER suteikia unikalią galimybę - pirkti baldą, t.y, jo kunstrukciją iš IKEA, o užvalkalą išsirinktai sofai užsisakyti atskirai iš MAYCOVER.

MAYCOVER siuvami užvalkalai idealiai atitinka IKEA baldų formas. Galite būti ramūs, kad užvalakalas atrodys lyg iš naujos kolekcijos, kurios dar nėra.

Dažnas atvejis, kai IKEA fotelio ar sofos užvalkalas susidėvi, išsipurvina ar sudraskomas naminių gyvūnų. MAYCOVER yra pasiruošę padėti. Juk neverta išmesti kokybišką baldą, jei tik jo išorė tapo nepatrauklia. Naujas užvalkalas paverčia baldą nauju.

Turime kelis klientus, kurie yra užsisakę net po du skirtingų spalvų užvalkalus savo turimiems baldams. Juos keičia pagal sezoną ar nuotaiką. O be to, tai labai patogu - kol vienas komplektas skalbiamas ir džiovinamas, kitas gali būti naudojamas.

Taip pat didelis pranašumas, kad užsakant užvalkalus iš MAYCOVER, galima parinkti vienodą audinį skirtingų kolekcijų baldams - tuomet viskas atrodo vientisai ir harmoningai.

Beje, MAYCOVER ne tik siuva užvalkalus baldams bet ir pagalvėms, kurios gali būti puikiu dekoro elementu derinant interejero detales. O taip pat parduoda ir audinius, iš kurių kūrybingesni klientai gali patys pasisiūti reikalingus dekoro elementus - užklotus, kėdžių užvalkalus ir pan.

Mūsų asortimentas

Compare products