Slapukai

Mūsų svetainėje naudojami vadinamieji "slapukai" (angl. cookies). Tai maži teksto failai, įkeliami į naršyklę ir saugomi jūsų kompiuteryje. Jie yra nekenksmingi. Mes juos naudojame, kad svetainę būtų lengva naudoti. Kai kurie slapukai saugomi jūsų įrenginyje, kol jų neištrinsite. Jie leidžia mums atpažinti jūsų naršyklę per kitą apsilankymą svetainėje. Jei nesutinkate naudoti slapukus, galite jų atsisakyti savo naršyklės nustatymuose. Galite nustatyti savo naršyklę, kad ji jus informuotų, kai svetainė nori jūsų įrenginyje laikyti slapuką. Tačiau nepamirškite, kad naršyklėje išjungus slapukus galite apriboti mūsų svetainės funkcionalumą.

“Maycover” el.parduotuvė veikia nuomos pagrindu cloudcart.com platformoje. Visi naudojami slapukai yra nustatomi cloudcart.com platformos valdytojų. Žemiau aprašėme visus įmanomus slapukus, kurie GALI BŪTI (bet nebūtinai) naudojami šioje platformoje. Tikrai ne visi aprašyti žemiau aprašyti slapukai naudojami, nes jie priklauso nuo to, kokie platformos įskiepiai naudojami e-parduotuvėje, ir kurie aktualūs cloudcart.com platformos valdytojams.

Būtinieji (techniniai) slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad svetainė veiktų, ir jų negalima išjungti mūsų sistemose. Paprastai jie nustatomi tik atsižvelgiant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta užklausai dėl paslaugų, prisijungiant ar užpildant formas. Galite nustatyti, kad jūsų naršyklė blokuotų arba įspėtų apie šiuos slapukus, tačiau kai kurios svetainės dalys tada gali neveikti.

Naudojami būtinieji slapukai: CloudCart Platform

Statistiniai/analitiniai slapukai

Šie slapukai leidžia mums suskaičiuoti ir analizuoti apsilankymus, todėl galime įvertinti ir nuolatos gerinti savo svetainės našumą. Šie slapukai padeda mums žinoti, kurie puslapiai yra populiariausi ar mažiau populiarūs bei analizuoti lankytojų elgseną. Visa šių slapukų surinkta informacija yra bendrinė ir todėl anonimiška. 

Naudojami statistiniai/analitiniai slapukai: Google Analytics, CloudCart Analytics

Komerciniai/reklaminiai slapukai

Šie slapukai naudojami tam, kad reklaminiai pranešimai būtų lankytojams aktualesni. Jie neleidžia nuolatos atsirasti toms pačioms reklamoms bei užtikrina, kad reklamos būtų rodomos tinkamai pagal reklamos užsakovų norus ir, kai kuriais atvejais, pagal lankytojo naršymo istoriją.

GALI BŪTI naudojami reklaminiai slapukai: DoubleClick, Facebook Custom Audiance, Google AdWords Conversion, Google Dynamic Ads

Funkciniai slapukai

Šie slapukai reikalingi užtikrinti tam tikrų svetainės funkcijų naudojimą, pvz., vaizdo skambučius ar pokalbius (“livechat”). Priklausomai nuo naudojamų svetainės įskiepių šiuos slapukus gali naudoti trečiųjų šalių tiekėjai. 

GALI BŪTI naudojami funkciniai slapukai: Intercom, Facebook Connect

Tikslinės rinkodaros slapukai 

Šiuos slapukus nustato reklamos užsakovai. Šių slapukų surinkta informacija naudojama sukurti lankytojų pomėgių profilį (pagal naršymo istoriją) ir pagal tai atrinkti aktualias reklamas kitose svetainėse. Jie nustato tik naršyklės ir įrenginio unikalumą. 

GALI BŪTI naudojami tikslinės rinkodaros slapukai: Mautic

Compare products